Стефан Генов: Радвам се, че устискахме

Старши треньорът на Локомотив (София) Стефан Генов изрази облекчение и задоволство от трудната победа на „железничарите" с 1:0 над носителя на Купата и Суперкупата на България Берое.

Както Sporta.bg ви информира, натурализираният българин с бразилски корени Маркиньос реализира поредния си важен гол с екипа на Локомотив, за да осигури успеха.

Така бившият български национал се изравни с Тодор Неделев от Ботев (Пд) на върха на класирането при голмайсторите до момента, като и двамата имат по 5 попадения. Пълната таблица с реализаторите можете да видите НА ТОЗИ ЛИНК.

„Железничарите" вече имат 8 точки в класирането, но все още са в зоната на изпадащите на 12-то място. Берое е 11-ти с 9 пункта, след като има само 1 победа в последните си 7 двубоя от А група.

Пълното класиране до момента в българския шампионат вижте НА ТОЗИ ЛИНК.

„Очаквах труден мач, защото Берое е балансиран отбор дори при отсъствието на някои титуляри", заяви Стефан Генов.

„Трите точки са много ценни и ще ни донесат спокойствие. Радвам се, че победихме. Съперникът имаше атаки накрая, но без идея. През първото полувреме имаше напрежение и се радвам, че устискахме.

Успокоих момчетата на полувремето, казах им, че са по-добри и няма за къде да бърат. Паузата за националните отбори ни се отрази добре, защото се опознахме, дойдоха нови футболисти.

Надявам се да затвърдим добрата работа в следващите мачове", заяви още Генов.