Стефан Генов беснее: След 6-ата минута се предадохме

Старши треньорът на Локомотив (София) Стефан Генов беше бесен на играчите си след домакинската загуба с 2:0 от Черно море в мача от 22-ия кръг на А група между двата отбора.

Специалистът засипа с критики подопечните си за бездушното им представяне срещу "моряците".

"Когато се играе без душа, желание и воля да промениш нещо, такива са резултатите. Казах на играчите преди мача, че Черно море ще разчита на контраатаки, но явно нищо не им останало в главата.

Вкараха ни два бързи гола, но имаше достатъчно време за промяна. Още повече, че направихме подобен обрат срещу Черно море в първия мач от сезона и то като гост", каза Генов.

"На полувремето говорихме, че два гола се връщат, но не видях желание за промяна на резултата. Поведението на основни футболисти беше безотговорно. 4-5 души с опит трябва да подкарат влака, както се казва. Вкарваш един гол и нещата се обръщат", добави специалистът, цитиран от БТА.

"В първите минути след почивката имаше наченки на агресия, но без идея. След 6-ата минута се предадохме, което е необяснимо поведение за мен.

Давам шанс на доста хора. Някои се сърдят, когато не са титуляри, имат претенции, но днес се видя колко могат. Редуваме силни и слаби игри. Няма постоянство. Трябва много работа и очевидно нови попълнения. Ръководството ще вземе решение за евентуални финансови санкции", завърши Стефан Генов.