
Отборът на Стяуа със Станислав Ангелов в състава си направи равенство 1:1 като гост на Утрехт в среща от груповата фаза на Лига Европа. Българският национал игра до 66-тата минута, когато бе сменен при резултат 1:0 в полза на Утрехт.
Първото полувреме на срещата бе равностойно и двата отбора имаха шансове за реализирането на гол, но така и не се стигна до попадение.
В 60-тата минута Утрехт поведе след попадение на Дюплан. Шест минути по-късно Ангелов бе сменен, а тимът му се добра до равенството след автогол на Шут от отбора на домакините, който в 80-тата минута вкара в собствената си врата, правейки резултата 1:1.
След равенството отборът на Стяуа е на последно място в група K на Лига Европа с 2 спечелени точки. Утрехт има 3 точки, със същия актив е и Наполи, а Ливърпул е на първо място в групата с 5 точки.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ