
Капитанът на швейцарския тим по ски Мартин Руфенер призна по време на днешния супергигантски слалом в Кицбюел, че носителят на малката купа в супер-комбинацията Даниел Албрехт се намира в стабилно състояние.
Албрехт падна доста тежко по време на вчерашната тренировка и бе поставен в изкуствена кома.
"Имайте предвид, че с този тип контузии трябва да бъдем търпеливи, тъй като нещата ще се разяснят през следващите два или три дни", каза Руфенер.
Лидерът на швейцарския тим Дидие Кюш призна, че Албрехт е бил в неговия ум през цялото време на днешния старт в Супер-Г. Той заяви:
"Трябва да бъдем професионалисти и да се фокусираме върху работата си. Даниел би искал ние да се борим и да дадем най-доброто от себе си".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ