
снимка:
ройтерс
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън нападна отбора на Челси. Според Фърги добрите резултати на "сините от Лондон" от началото на сезона се дължат на лесната програма, която тима е имал в първите кръгове на Висшата лига.
"Не съм учуден, че Челси спечели толкова много точки от началото на сезона. Погледнете тяхната програма. Те почти нямаха трудни мачове, докато ние гостувахме на Фулъм и Евертън и играхме срещу Ливърпул. Тежките мачове за "сините от Лондон" тепърва предстоят и тогава ще видим на какво ниво се намира Челси", заяви Сър Алекс.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ