
Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън се е признал за виновен по обвинението в "неприлично поведение", повдигнато му от Футболната Асоциация на Англия (ФА), твърди английското издание The Daily Mail.
Както е известно, шотландският специалист бе обвинен в "неприлично поведение" от Футболната Асоциация на Англия за коментарите си по адрес на рефера Алън Уайли след равенството 2:2 с тима на Съндърланд на 3 октомври тази година.
Фъргюсън заяви в интервю след края на мача, че Уайли не е достатъчно добре подготвен физически и въпреки че Фъргюсън след това се извини на съдията, той бе обвинен от ФА.
Босът на "червените дяволи" има време до 3 ноември да отговори на обвиненията, отправени към него от страна на ФА. Смята се, че Фъргюсън вече е се е свързал с ФА и се е признал за виновен, с надеждата за бързо разрешение на проблема. В противен случай шотландецът може да отнесе наказание три мача да гледа възпитаниците си от трибуните.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ