
снимка:
dailymail.co.uk
Мениджърът на Манчестър Юнайтед похвали своя колега от Астън Вила Мартин О'Нийл, за трансферната политика на тима и най-вече, че купува предимно играчи от Великобритания.
"В днешния модерен футбол винаги се опитваме да вземем някои от най-добрите играчи в Европа. Това е факт. Но е истина, че е по-добре да взимаш играчи от Острова и Мартин прави точно това."
„Той никога не купува много играчи от чужбина. Това показва постоянство в трансферната политика, което е много добре за отбора."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ