Сър Алекс: Имахме късмет, Торес сам си е виновен

Сър Алекс Фъргюсън не беше притеснен от скандалите около мача между Манчестър Юнайтед и Челси, които се заформиха по време на победата с 2:3 на водения от него отбор.

Съдията Клатенберг показа червени картони на Иванович и Торес, а освен това зачете гол от засада на резервата Чичарито, което се оказа и победно в срещата. Сър Алекс призна, че неговият отбор е има доза шанс в срещата.

"Започнахме срещата много добре, просто брилянтно. След това 10 минути преди края на полувремето загубихме нашия облик и нямахме търпение да дойде почивката, ако трябва да бъда честен", заяви след срещата Сър Алекс.

"Мисля, че изгонването на техния десен бек беше моментът, който преобърна срещата. Бяхме готови да спечелим след това. Вкарахме Чичарито и, разбира се, той отбеляза победния гол. Казват, че той може да е бил в засада, така че това е доза шанс за нас.

"Мисля, че той просто си падна", заяви Фъргюсън относно положението с нарушението срещу Торес. "Мисля, че Джони го закачи съвсем леко. Той можеше да продължи, но реши да пада.

"Той трябваше да продължи и да се опита да отбележи и това не мога да разбера. Вече беше декориран в жълто, така че това си е негова грешка", заяви категорично легендарният мениджър.