Сър Алекс Фъргюсън бойкотира медиите

галерия:

Сър Алекс Фъргюсън  обяви бойкот на медиите в продължение на един месец, съобщава новината Reuters.

 

Мениджърът на Юнайтед е отменил днешната  си пресконференция, която бе запланувана за 11:00 часа българско време, след като медиите изопачиха думите му казани след мача с Ливърпул, където „червените дяволи" победиха с 3:2, а българинът Димитър Бербатов направи хеттрик.

 

Освен традиционните издания, на забрана ще подлежат и притежателите на правата за медийни изяви преди, по време и след мачовете - TalkSport и Absolute Radio.