
Сър Алекс Фъргюсън обяви бойкот на медиите в продължение на един месец, съобщава новината Reuters.
Мениджърът на Юнайтед е отменил днешната си пресконференция, която бе запланувана за 11:00 часа българско време, след като медиите изопачиха думите му казани след мача с Ливърпул, където „червените дяволи" победиха с 3:2, а българинът Димитър Бербатов направи хеттрик.
Освен традиционните издания, на забрана ще подлежат и притежателите на правата за медийни изяви преди, по време и след мачовете - TalkSport и Absolute Radio.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ