Сър Алекс: Добре че загубихме само с един гол

снимка: goal.com

Вчера Манчестър Юнайтед загуби от Дарби Каунти с 0:1 в първи полуфинал за Карлинг Къп и за изненада на всички Сър Алекс Фъргюсън обяви резултата за „добър". Той добави, че се е чувствал облекчен, че отборът му загуби само с един гол разлика.


„Като се има предвид как играхме, резултатът е фантастичен. Можеше да загубим и с четири гола. На „Олд Трафорд" обаче ще бъде различно." заяви Сър Алекс, който в този мач заложи на няколко млади играчи, сред които Дани Уелбек, Дарън Гибсън и Рафаел. „Ще продължим с младите играчи. Всъщност тази вечер те бяха по-добри от останалите." завърши мениджърът на Юнайтед.