Специалния: Интер е по-добър без Ибрахимович

След снощния успех на италианския шампион Интер с 4:0 над градския съперник Милан, мениджърът на "нерадзурите" Жозе Моуриньо заяви, че неговият тим изглежда по-добре без суперзвездатата Златан Ибрахимович, който вече е футболист на еврошампиона Барселона.

 

"От началото на този сезон задържаме топката пъти повече отколкото го правехме преди година", коментира "Специалния" пред Tuttosport.

 

"Сега имаме много по-голям потенциал, дори без Ибра. По-балансирани сме. Без Златан ще станем дори по-силни", добави португалският спец.