
След снощния успех на италианския шампион Интер с 4:0 над градския съперник Милан, мениджърът на "нерадзурите" Жозе Моуриньо заяви, че неговият тим изглежда по-добре без суперзвездатата Златан Ибрахимович, който вече е футболист на еврошампиона Барселона.
"От началото на този сезон задържаме топката пъти повече отколкото го правехме преди година", коментира "Специалния" пред Tuttosport.
"Сега имаме много по-голям потенциал, дори без Ибра. По-балансирани сме. Без Златан ще станем дори по-силни", добави португалският спец.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ