
Нападателят на ЦСКА Спас Делев бе повече от самокритичен към себе си, минути след поражението с 0:2 от Рапид Виена в Лига Европа.
Футболистът от с. Ключ призна, че може би класата му не отговаря на името на "червените", нещо което все повече привърженици на клуба подозират в последно време.
"Много ясно, че съм зле. Не мога да си го обясня. Не искам да коментирам. Не мога да говоря зад гърба на другите и да кажа кой не става за ЦСКА", заяви Делев пред репортерите.
"Може би и аз не съм за ЦСКА. Не знам на какво се дължи всичко това, което става. Треньорът ни говори. Не знам как ще излезем от тази дупка. Феновете имат право. Трябва да биеш, за да имаме и тяхната подкрепа", добави той.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ