Спартак (Вн) с чиста победа срещу Локо (Сф) за Купата на България

Завърши и първият за днес мач от Група В на турнира за Купата на България по волейбол за жени. Спартак Интерком Груп (Варна) взе убедителна победа над Локомотив (София) с 3:0 (25:22, 25:16, 25:20).

 

Това бе първа победа за варненки и втора загуба за софиянки. От 18:00 часа е предвиден да започне другият двубой от групата за днес между Левски Сиконко (София) и Марица (Пловдив), победителят от който ще излезе начело след днешния ден.