Спартак (Пл) и Лукойл играят на 21 януари

снимка: spartak-basket.com

Двубоят от Националната баскетболна лига между Спартак (Плевен) и Лукойл Академик ще се играе в сряда, 21 януари, информираха от родната федерация. Срещата е с начален час 18.00 и ще се проведе в зала "Балканстрой" в Плевен.

 

Мачът между двата тима е от 12-ия кръг на шампионата и първоначално трябваше да се изиграе на 10 януари, но поради газовата криза и липсата на отопление в плевенската зала бе отложен.