
И халфът Йордан Христов отпадна за последния мач за сезона на Спартак, информира клубът на официалната си интернет страница.
Бързакът няма да играе в неделя срещу Вихрен за Купата, съобщи треньорът на „синьо-белите" Николай Киров - Белия. Грип изхвърли Христов от състава. Настинката натиснала играча още миналата седмица, но въпреки болестта той игра срещу Родопа през уикенда. Както е известно аут за сблъсъка с Вихрен са още трима играчи на Спартак - Красен Трифонов, Пейо Батинов и Стоян Терзиев - Мечката.
Спартак ще продължи да тренира още една седмица след мача за Купата с тима от Сандански, обявиха от треньорския щаб. Селекцията от „Кючук Париж" излиза във ваканция на 12 декември.
Най-късно в средата на идната седмица ще е ясен планът за зимната подготовка на спартаклии.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ