Спалети също недоволен от съдийството

Наставникът на Рома, Лучано Спалети, също изрази недоволството си от отсъдената дузпа срещу Марио Балотели в дербито с Интер снощи (3:3). "Вълците" водеха с 3:1 на "Сан Сиро", но допуснаха изравняване на резултата през втората част.

 

"Във футбола си длъжен да приемеш всичко, което отсъди съдията, но на терена изглеждаше все едно Балотели симулира, а телевизионните повторения само потвърдиха това", заяви Спалети пред "Corriere della Sport". "Без тази дузпа, мачът беше свършил за Интер и ние щяхме да спечелим."

 

Гологлавият специалист коментира и жестовете на Балотели, отправени към агитката на Рома веднага след отсъждането на наказателния удар.

 

"Ако някой от моите играчи направи такова нещо, то най-правилното решение би било да бъде изгонен от игра", лаконично завърши 49-годишният специалист.