Спалети иска да остане в Рома

През настоящия сезон наставникът на Рома Лучано Спалети неведнъж беше посочван като евентуален заместник на Клаудио Раниери в Ювентус. Спалети обаче заяви, че няма никакво намерение да се присъединява към "бианконерите" и че иска да остане в Рома.

 

„Треньорската професия е много трудна, така че няма нищо чудно в това, че покрай нас постоянно има някакви слухове. В повечето случаи те обаче се оказват неверни, както и този, че ще ходя в Ювентус. Аз дори не съм получавал предложение от тях.

 

Това е същото като миналата година, когато научих от вестниците че ще напускам Рома. Смятам, че Раниери се справя доста добре със задачата си в Ювентус, така че едва ли ще се наложи да го заменя който и да било", каза Спалети.