Сосиедад извъртя равен в мач бе значение

снимка: marca.com

Реал Сосиедад направи равенство 1:1 у дома срещу Гранада в мач от 36-ия кръг на испанското първенство.

Развръзката беше в последния четвърт час, а двата отбора завършиха срещата с по десет души. В 78-ата минута на Алберто де ла Бея асистира на Карлос Вела, който откри резултата в полза на баските, но в последните секунди на добавеното време Одион Игало изравни след подаване на Хеисон Мурийо.

Преди това Ресио от гостите и Микел Гонсалес от Сосиедад получиха червени картони в рамките на само четири минути, между 53-ата и 57-ата.

Баските са на шесто място в Примера дивисион с актив от 58 точки и през следващия сезон ще участват в Лига Европа, докато Гранада е на 15-а позиция с 38 точки, посочва БТА.