Сьорен Ларсен: Искам да си ходя

Датският нападател Сьорен Ларсен обяви официално, че иска да напусне германския гранд Шалке 04, след като в тима бе привлечен перуанския голмайстор Джеферсон Фафрфан от холандския шампион ПСВ Айндховен.


„И за двете страни ще бъде по-добре, ако си тръгна сега", обяснява Ларсен пред „Кикер". „Тук не получих това, което си представях. И клубът също не получава нищо от мен", допълва още датският нападател. 26-годишният Ларсен и без това бе в ролята на твърда резерва в тима, а след идването на Фарфан няма и никакви изгледи положението му да се промени. Ларсен, който премина в Шалке 04 от шведския Юргорден през 2005 година, по всяка вероятност ще играе от следващия сезон в Айнтрахт Франкфурт. /БГНЕС