
Датският нападател Сьорен Ларсен обяви официално, че иска да напусне германския гранд Шалке 04, след като в тима бе привлечен перуанския голмайстор Джеферсон Фафрфан от холандския шампион ПСВ Айндховен.
„И за двете страни ще бъде по-добре, ако си тръгна сега", обяснява Ларсен пред „Кикер". „Тук не получих това, което си представях. И клубът също не получава нищо от мен", допълва още датският нападател. 26-годишният Ларсен и без това бе в ролята на твърда резерва в тима, а след идването на Фарфан няма и никакви изгледи положението му да се промени. Ларсен, който премина в Шалке 04 от шведския Юргорден през 2005 година, по всяка вероятност ще играе от следващия сезон в Айнтрахт Франкфурт. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ