Сол Кембъл напусна Нотс Каунти след дебюта си

снимка: timesonline.co.uk

Бившият национал на Англия Сол Кембъл изигра своя дебютен и в същото време последен мач за Нотс Каунти.

 

35-годишният футболист подписа договор за 40 хил. паунда на седмица с тима от Лига 2 през лятото, когато напусна редиците на Портсмут.

 

В дебютния и същевременно последен мач на Сол тимът му претърпя поражение с 1:2 от Моркамб. След загубата бившият бранител на Арсенал и Тотнъм съобщил, че напуска клуба и се сбогувал със съотборниците си.

 

Причината за решението на защитника се крие в недоволството на футболиста от условията в Нотс Каунти. От клуба съжалиха, че трябва да се разделят с играча, но се съгласиха да го освободят.

 

Сега Кембъл е свободен агент и се надява на оферта от отбор от Висшата лига.