Собственикът на Портсмут приет в болница

Според информации в арабски сайт за бизнес информации, новодошлият собственик на Портсмут Сюлейман Ал Фахим е бил приет в болница. Тези новини идват точно след информацията, че футболисти на „помпи" са се оплакали от „забавяне във финансовите им траншове".

 

Според арабския сайт, бизнесменът е в болница, за да му бъдат премахнати камъни в бъбреците. В Англия много се спекулираше, че Ал Фахим всъщност е доста финансово нестабилен и това е един от поредните му номера, за да не дава пари в клуба.