
Собственикът на втория най-титулуван отбор в НБА Лос Анджелис Лейкърс д-р Джери Бъс е бил приет тази сутрин в болница заради дехидратиране, съобщи говорителят на организацията Джон Блек.
„В отговор на многото медийни молби, както и за опровержение на многото неверни слухове, искаме да обявим, че д-р Бъс е приет в местна болница, където медицински екип се е погрижил за неговото състояние на дехидратация.
„Той се възстановява успешно и се очаква скоро да бъде изписан", се казва в официалното съобщение, разпространено от Блек.
Джери Бъс е на 78-годишна възраст и е бил част от отбора на „езерняците", спечелил последните 10 шампионски титли. Той вече не е част от всекидневната работа на тима заради напредналата си възраст, но неговият син Джим Бъс се е наел с неговите задължения.
Въпреки това Джери Бъс продължава да се ползва с уважението както на всички в организацията, така и от феновете на Лос Анджелис Лейкърс.
През декември миналата година той отново беше приет в болница заради съсирване на кръвта в краката му, причинено от многото пътувания на милиардера.
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ