СНИМКИ: Левски разгроми руснаци в демо мач, Илиан Илиев с хеттрик

снимка: levski.bg

Спортно-техническите щабове на Левски и руския Мордовия се изправиха един срещу друг в демонстративен мач тази сутрин. Двата отбора са заедно на подготовка в кипърския курорт Агия Напа, а "сините" спечелиха двубоя с колегите си с категоричното 12:6.

Старши треньор на Мордовия е рекордьорът по изиграни мачове с националния отбор на Румъния Доринел Мунтяну (134 двубоя).

Двата отбора се разбраха съставите да са от седем играчи, а мачът да протече в две полувремена по 20 минути на седем метрови врати.

Тимът на Левски бе съставен от старши треньора Илиан Илиев, помощниците Николай Митов, Здравко Здравков и Красимир Колев, изпълнителния директор Иво Тонев, главния селекционер Дончо Донев, масажиста Боби Петров и пресаташето Кирил Лулев.

Хеттрик записаха Илиан Илиев, Дончо Донев и Кирил Лулев. Иво Тонев се разписа на два пъти преди почивката, а Митов бе точен след нея. Краси Колев показа класа на вратата, хвана дузпа и спаси още няколко чисти положения.