СНИМКИ: Ексцесии с фенове прекратиха мача на Литекс във Варна

Група от около двадесетина фенове на Спартак Варна прекъсна срещата между любимия си тим и Литекс за Купата на България за около 15 минути.

Привържениците са недоволни от настоящото ръководство на клуба и поради тази причина се позволиха да навлязат на терена и преминат от единия до другия тъч.

Ултрасите бяха подгонени от охраната, но успяха да се изплъзнат и да прескочат огражденията на терена.

След като успяха да избягат от следящите за реда, същата група започна да хвърля бомбички по гонещите ги охранители.

Иначе Литекс постигна втори успех над съперника си, този път с 3:2 като гост във Варна.

Ловчанлии продължават напред с общ баланс 8:3, като днес два пъти се разписа Мирослав Манолов и веднъж Момчил Цветанов.

Домакините откриха резултата чрез Симеон Ганчев в 28-ата минута, а за 2:3 се разписа Беадир Беадиров от дузпа в 45-ата.