Съндърланд връщат Джон Менса на Стейдиъм ъф Лайт

галерия:

Английскяит елитен Съндърланд привлече обратно в редиците си ганайският защитник Джон Менса. Бранителят ще се завърне на "Стейдиъм ъф Лайт", който напусна едва в края на миналия сезон, когато бе върнат на френския Олимпик Лион.

 

През новия сезон Менса отново ще играе за Съндърланд под наем, както бе и през миналата година, когато ганаецът записа 16 мача във Висшата лига на Англия и един гол.

 

Завръщането на Менса подчертава желанието на мениджъра на "черните котки" Стийв Брус да подсили защитата на своя тим, която вече бе подхранена с привличането на Тайтъс Брамбъл от Уигън.