Съндърланд извъртя 0:0 с Фулъм у дома и продължава да е без успех през 2010 г.

галерия:

снимка: АП

Тимът на Съндърланд продължава да не познава вкуса на победата през календарната 2010 г., след като днес възпитаниците на мениджъра Стийв Брус не успяха да победят коравия Фулъм на своя "Стейдиъм ъф Лайт", стигайки единствено до равенство 0:0 пред собствена публика.

 

Така "черните котки" записаха и общо 14-ти мач без успех, което ги доближава на едва три точки от зоната на изпадащите в Премиършип. Фулъм пък продължава да заема десета позиция във временното класиране, като Рой Ходжсън и компания могат да бъдат спокойни за мястото си в английския елит.

 

Иначе двубоят между двете единайсеторки не предложи голям брой интересни ситуации пред двете врати, като проектонационалът Дарън Бент и младият Фрейзър Кембъл пропуснаха да донесат трите точки на своя отбор.

 

Съндърланд е и единственият отбор във Висшата лига за настоящия момент, който все още не е постигал успех през новата 2010 г.