Снайдер: В Интер съм щастлив, оставам в клуба

галерия:

Халфът на Интер Уесли Снайдер заяви, че съвсем скоро ще подпише нов договор с Интер. В последните дни в медиите се тиражираше, че холандският халф може да напусне "нерадзурите" и да замине в посока Испания, където интерес към него имат грандовете Барселона и Реал Мадрид. Снайдер сложи край на сагата около бъдещето му и изрази увереността си, че ще поднови контракта си с Интер.

 

"Това е моят отбор. Тук се чувствам щастлив. Очаквам до две седмици да подпиша нов договор с Интер", заяви Снайдер цитиран от Corriere dello Sport.

 

Холандецът очаква да удължи контракта си до 2015-та година и да получава по 6 милиона евро на сезон, вместо досегашните 4 милиона евро годишна заплата.