
Холандският плеймейкър на Интер Уесли Снайдер коментира публично спекулациите в последно време, което усилено го свързват с евентуално негово преминаване в Манчестър Юнайтед след края на сезона.
Мениджърът на "червените дяволи" сър Алекс Фъргюсън продължава да се оглежда за заместник на ветерана Пол Скоулс, а диригентът на Интер покрива идеално всички критерии за това. Холандският национал обаче бе категоричен, че на този етап се чувства щастлив в клуба, с който съумя да завоюва европейската и световна корона.
"Юнайтед е велик клуб. Аз обаче се чувствам много щастлив в Интер и дори не мисля да напускам", отсече Снайдер.
Бившият футболист на Аякс и Реал Мадрид се утвърди бързо като един от големите любимци на синьо-черните фенове, след като още в дебютния си сезон на "Сан Сиро" спечели исторически требъл с тима.
Вторият сезон на Снайдер определено не бе толкова бляскав, колкото първия, за което и своята роля изиграха контузиите и понатрупаната умора. В събота обаче халфът отново напомни за себе си, отбелязвайки страхотен гол от пряк-свободен удар в мрежата на Лацио.
Кой е любимият ви спорт?
Ако винаги сте си мечтали да гледате финалът на Шампионската лига на живо, PokerStarsви кани на невероятно спортно пътуване с покер промоциятаGame of Your Life.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ