
Плеймейкърът на Интер Уесли Снайдер обвини бившия наставник на тима Рафаел Бенитес, в това, че специалистът е опитал да промени позицията, на която да играе холандския национал.
"Бенитес искаше от мен да играя като нападател, а това ме депресираше," сподели Снайдер.
"Леонардо работи като Моуриньо. Сега се чувствам много по-добре," допълни полузащитникът на холандския национален отбор.
Бенитес напусна Интер през декември след като се стигна до скандал между него и ръководните фактори на клуба, а откакто "нерадзурите" са ръководени от Леонардо, отборът има 8 победи в 10 срещи.
Самият Снайдер от своя страна се намира в отлична форма и отбеляза попадения в последните три срещи на Интер и холандския национален отбор, в които взе участие.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ