Снайдер: Бенитес ме депресираше

галерия:

Плеймейкърът на Интер Уесли Снайдер обвини бившия наставник на тима Рафаел Бенитес, в това, че специалистът е опитал да промени позицията, на която да играе холандския национал.

 

"Бенитес искаше от мен да играя като нападател, а това ме депресираше," сподели Снайдер.

 

"Леонардо работи като Моуриньо. Сега се чувствам много по-добре," допълни полузащитникът на холандския национален отбор.

 

Бенитес напусна Интер през декември след като се стигна до скандал между него и ръководните фактори на клуба, а откакто "нерадзурите" са ръководени от Леонардо, отборът има 8 победи в 10 срещи.

 

Самият Снайдер от своя страна се намира в отлична форма и отбеляза попадения в последните три срещи на Интер и холандския национален отбор, в които взе участие.