Смесени чувства в Берое след жребия за "А" група

галерия:

снимка: Beroe Online

Отборът на Берое ще стартира сезона с гостуване на шампиона Литекс (Ловеч) на 6-и август, отреди жребият в "А" група за сезон 2011-2012, а в лагера на "зелените" посрещнаха новината със смесени чувства. 

 

"Приемам жребия за нормален", демонстрира спокойствие изпълнителният директор на Берое Васил Драголов. "Така или иначе трябва да играем със всички. Наистина първият кръг ще е труден, защото ще гостуваме на шампионите, а във втория приемаме отбор, около който еуфорията в момента е голяма. Ние обаче ще излезем във всеки мач за победа, без значение кой е отсреща. Важното е Берое да играе красив футбол, с който да радваме феновете.

 

Старши треньорът на старозагорци Илиан Илиев пък определи жребия като труден: "Нека първо направим подготовката и навлезем в ритъм и тогава може да говорим повече. Засега на лагера в Панагюрище всичко е нормално. Надявам се, че ще бъде така през целия подготвителен период, каза още Илиев.

 

Беройци ще останат в Панагюрище до 8 юли, когато е първата контрола за сезона с Чавдар /Бяла Слатина/.