
снимка:
fairmount.k12.nd.us
Женският баскетболен тим на Славия вече има нов треньор. Това е легендарната българска състезателка Надка Голчева, която ще замести освободената Борислава Мандур. Така Голчева ще изведе „белите" в следващия им мач, който е утре срещу Миньор Перник в столицата.
Слабото представяне в последния кръг срещу Рилски спортист е била една от причините за освобождаването на Мандур. Според запознати, от отбора също са искали махането на досегашната треньорка на Славия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ