Смениха часа на мач от дублиращата група

снимка: SPORTA.BG

Срещата за първенство на Дублиращата група от 1-ви кръг между отборите на "Славия /София/ и "Спортист" /Своге/ ще се играе по програма на 11.08 /вторник/ 2009 г. от 10.30 часа, вместо от 18.00 часа, съобщава сайтът на БФС.