
снимка:
SPORTA.BG
Срещата за първенство на Дублиращата група от 1-ви кръг между отборите на "Славия /София/ и "Спортист" /Своге/ ще се играе по програма на 11.08 /вторник/ 2009 г. от 10.30 часа, вместо от 18.00 часа, съобщава сайтът на БФС.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ