Слован с фалстарт в шампионата на Словения

снимка: skslovan.com

Слован Братислава направи равенство 1:1 у дома срещу Дунайска Стреда в мач от първия кръг на първенството на Словакия.

Пред малко повече от три хиляди зрители в 41-ата минута на срещата Бранислав Фодрек откри резултата с глава в полза на гостите след центриране на Бено.

Пет минути след началото на втората част Слован изравни чрез Павел Форт след асистенция на Игор Жовчак.

Двубоят срещу Дунайска Стреда беше последен за столичани преди срещата им с Лудогорец. На 17 юли Слован приема българския шампион в първи мач от втория квалификационен кръг за влизане в Шампионската лига, припомня БТА.

Състав на Слован: Путноцки, Багайоко, Горосито, Колчак, Йосимов, Кладрубски, Хлоховски (65-Халенар), Жовчак, Грендел (81-Пелтиер), Милинкович, Форт.