Сливен победи Литекс в Дублиращата група

снимка: БГНЕС

Отборът на Сливен победи Литекс с 2:1 в среща от 13-ия кръг на Дублиращата група. Двубоят се игра на тренировъчното игрище на стадион „Хаджи Димитър".

 

Исмаил Иса откри за домакините в 17-ата минута. За ловчанлии изравни Джереми Аседо в 69-ата минута, но само 8 минути по-късно Георги Петков върна преднината на Сливен и оформи крайното 2:1.