
Заетост на зала „Диана" в Ямбол в събота е причина срещата от единадесетия кръг на Националната Баскетболна Лига между отборите на "Сливен" и "Спартак" (Плевен) да бъде изместена за неделя, 21-и декември с начален час 18.00.
Така този мач става последен в лигата за 2008 година, тъй като всички останали срещи от този кръг ще бъдат изиграни ден по-рано, в събота на 20-и декември.
Очаква се неделната среща в Ямбол да бъде последна за сливенския тим в зала „Диана". От Община Сливен обещават през новата година ремонтните дейности на сливенската зала „Васил Левски" да завършат и тимът да среща съперниците си пред собствена публика. До този момент БК Сливен все още няма победа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ