След съсичането на Джони Еванс- Стюърт Холдън аут за половин година от футбола

галерия:

Халфът на английския Болтън Стюърт Холдън ще бъде извън терените за минимум шест месеца, след като е получил сериозна травма в коляното по време на мача на Уондърърс срещу Манчестър Юнайтед. Тогава Джони Еванс влезе изключително грубо в краката на национална на САЩ, в резултат на което и двамата напуснаха терена- единият заради травма, другия с директен червен картон.

 

След направените допълнителни прегледи на коляното на 25-годишния Холдън е станало ясно, че той ще се нуждае от минимум 6 месеца възстановяване след балтията. Така той ще пропусне остатъка от сезона за Болтън, включително и полуфинала от турнира за ФА Къп срещу Стоук Сити на Уембли.

 

Срещата между Болтън и Юнайтед завърши с победа за "червените дяволи" с 1:0. Единственото попадение в мача бе дело на българина Димитър Бербатов, който се появи като резерва в реализира в заключителните минути на срещата. Българският национал Мартин Петров пък игра ця мач за Болтън.