След 704 минути ЦСКА допусна гол

След 704 минути суха мрежа вратарят на ЦСКА Томас Черни пусна гол и той доведе до първата загуба от седем кръга в "А" група. "Червените" спряха отличната си серия с 0:1 като гост на традиционно неудобен съперник - Локо.

При това ЦСКА не успя и с една минута да увеличи серията без попадение. Още в 28-ата секунда при първата атака Крис Гади заби виртуозен гол с диагонален шут. След това двата съперника не предложиха спектакъл на публиката.

ЦСКА изглеждаше по-настоятелен, но само веднъж - в 35-ата минута, стигнаха до чиста ситуация. Неманя Милисавлевич не улучи абсолютно опразнената от Йордан Господинов врата.

"Червените" слязоха на земята с втората си загуба за сезона след 0:3 от Лудогорец. За разлика от вечното дерби с Левски, когато плетяха майсторски атаки, сега се загубиха с безбройни центрирания, като само ситуацията с Милисавлевич и едно положение на Бруно Морейра в последната минута вещаеха чиста голова опасност.

Накрая фенове на Локо в централната ложа нападнаха официалните лица на ЦСКА. Полиция и частни охранители спряха опита за саморазправа.