Славия търси "внимателно" нов нападател

Славия е далеч от най-добрата си форма, категоричен беше старши треньорът на отбора Велислав Вуцов след контролната среща с Ботев (Враца) в София, завършила наравно 1:1. Според него "белите" трябва да вземат още един нападател, за да решат проблемите с в атака.

"Доста сме далеч от добрата и реалната форма, която ще бъде в първенството. Не сме имали нагласата за мач заради тренировъчния процес. Две полувремена в различен състав. Някои неща от първото полувреме ме задоволяват, но от второто полувреме не съм доволен.

Ще имаме разговори поотделно с някои играчи. Лошото е, че през втората част игровият облик тотално се наруши", заяви Вуцов.

"Създадохме 7-8 чисти положения преди почивката, но ги пропиляхме. Можеше да вкараме 2-3 попадения и да си направим двубоя лесен. Имаме проблем с вкарването на голове. Трябва да търсим нападател. Здравко Лазаров и Тодор Колев са контузени.

Надяваме се те да допринесат за нещо по-добро в атака. Няма да привличаме друг нов футболист, освен нападател. Имаме една опция за нов атакуващ играч, но трябва да бъде с европейски паспорт.

Ще бъдем много внимателни с евентуалния трансфер. Ако не вземем нов футболист, трябва да накараме наличните футболисти да започнат за вкарват голове", каза още Велислав Вуцов.