
Славия отново е без нападение преди последния мач от есенния полусезон. "Белите" гостуват днес на Локомотив (Сф) в среща от ХV кръг на "А" група. Мачът е от 14:00 часа.
Тодор Колев не успя да се възстанови за столичното дерби и остана извън групата. Аут е и нигериецът Дениран Ортега. Капитанът Благой Георгиев пък ще изиграе последния си мач за Славия. Зимата той ще подпише с отбор от Италия.
Сърбинът Даниел Богданович държи в шах Локомотив (Сф). Нападателят се контузи срещу Левски за купата и участието му в мача още е под въпрос.
Схемите
Локомотив няма да променя налаганата 4-4-1-1 от началото на сезона. В тима се връща след наказание Георги Марков, но ще липсва друг наказан - Светослав Дяков.
Треньорът на Славия Ставица Куцмановски отново ще залоши на 4-5-1. Той няма голям избор и ще пусне в нападение Мбайе Диоп, който до момента не може да се похвали с добри мачове. В състава се връща Борислав Павлов, който изтърпя наказание от един мач.
Контузените
Аут за Локомотив (Сф) е невъзстановеният Зоран Балдовалиев и скъсалият кръстни връзки Иво Иванов.
В Славия контузии лекуват Тодор Колев, Дениран Ортега, Радослав Рангелов и Йордан Петков.
В предишния кръг
Локомотив направи 0:0 със Спартак във Варна. Славия падна с 0:2 на Овча купел от Черно море.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ