
Хърватска победи Германия с 2:1 и по този начин си осигури класиране за четвъртфиналите на турнира. Треньорът на тима Славен Билич не скри радостта си след последния съдийски сигнал.
"Искам да поздравя и двата отбора за страхотния футбол, който демонстрираха", започна Билич. "Мисля, че играхме невероятно. Искам специално да благодаря на моите футболисти не само за начина, по който се бориха, но и за отлично изиграния мач като цяло. Това бе единствения начин да победим Германия. Не спряхме да нападаме през целия мач и изглеждахме наистина застрашително, а в защита бяхме стабилни когато ни притискаха", допълни хърватският селекционер.
"Ние сме страхотен отбор и мисля, че все още сме един от фаворитите за титлата", демонстрира своето самочувствие Билич.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ