Скучна битка край морето: 10 моряка потопиха Берое без капитан Гонзо

снимка: БГНЕС

Черно море победи с 1:0 Берое в мач от 22-я кръг на Първа Лига. "Моряците" се справиха със старозагорци в доста скучен двубой, който бе изгледан от треньора Георги Иванов - Гонзо от ВИП-а, тъй като той бе наказан за този мач.

Първото полувреме не предложи абсолютно нищо от футболна гледна точка. В пълна скука и с мудна игра двата отбора се оттеглиха на почивка.

Началото на второто полувреме започна по същия заспал начин, но Даниел Георгиев получи втори жълт картон и бе изгонен. Така "моряците" останаха с 10 души, а някак и изгонването мина скучно.

Борислав Балджийски пък вкара единствения гол в 81-ата минута, за да събуди феновете на трибуните.

Черно море събра 35 точки, с което изпревариха Локо (Пд) и заеха 4-ото място. Берое пък има 26 точки е на 9-ото място.