
Скот О'Галахър вече не е състезател на БК Ямбол, съобщи официалният сайт на клуба. Срещу Левски американецът изигра последния си мач с екипа на Ямбол. Стигна се до споразумение между него и Иван Чолаков ангажиментите му към отбора да бъдат прекратени. Причината, която е изтъкнал Скот е типична за чужденец, искащ да напусне българското първенство - „семейна". Треньорското ръководство на Ямбол се е съобразило с желанието на баскетболиста и се стигна до прекратяване на договора му по взаимно съгласие.
Скот О'Галахър изигра 8 мача за тима, като в 6 от тях излезе като титуляр. В участията си той вкара общо 133 точки. По този статистически показател той бе лидер в бившия си тим. Въпреки това прекалено индивидуалният му стил на игра не се понрави на Иван Чолаков. Станислав Говедаров ще вземе участие в мача на Ямбол във Варна. Капитанът на ямболския отбор е върнат в отбора за гостуването в морската столица на Евроинс Черно море днес от 17:00 часа.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ