
Луиш Фелипе Сколари заяви, че не е ядосан на играчите си след срамното отпадане от Бърнли за Карлинг къп. „Сините" загубиха за втори път на своя „Стамфорд бридж" в рамките на две седмици след четиригодишен рекорд без неуспех. Този път обаче загубата беше нанесена от отбор от Чемпиъншип. Все пак бразилският наставник беше оставил на скамейката много от титулярните си играчи.
„Дадох почивка на няколко играчи, защото бяха играли толкова много мачове, но не съм ядосан. Играчите дадоха всичко от себе си." заяви Сколари. Той отказа да коментира инцидента, в който вкаралият първи гол от много време Дидие Дрогба направи обиден жест към публиката и хвърли към феновете монета. „Не видях инцидента, но реферът даде на Дрогба жълт картон. Видях полицията, но нищо повече." завърши бразилецът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ