Сколари: Не отсъствието на Тери ни попречи да победим

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Челси Луиш Фелипе Сколари заяви, че не отсъствието на капитана на отбора Джон Тери е причината за защитните действия, довели до преиграване мача за ФА Къп срещу Саутенд. Отсъствието на 27 - годишния играч беше съвсем забележимо, защото „сините" не можеха да отстранят съперниците си, въпреки че доминираха през целия мач.


„Джон е нашият капитан и е много добър играч, но равенството не е заради неговото отсъствие. Той понякога може да обръща мача, защото е силен, но нашата грешка беше, че не отбелязахме втори гол. Създадохме 15 положения и спечелихме всички топки в защита, освен една. Вярвам в играчите си." заяви бразилецът.