
Мениджърът на Челси Луиш Фелипе Сколари заяви пред медиите на Острова, че ако има играчи, които не искат да играят в отбора, сега е моментът да бъдат продадени, като това не е проблем за него и тима, тъй като той може да намери заместник на всеки един от състезателите.
„Известно ми е, че голям брой мениджъри и агенти контактуват с футболистите ми. Е, сега е най-удачният момент за това - обаждайте се и купувайте. Ако те не искат да играят за Челси е време да се обадят и да ги продадем. Това не е проблем за мен, защото мога да намеря заместник на всеки един от футболистите. Аз имам време за всеки играч, но не знам къде са им сърцата, защото може да са получили оферта от друг отбор. Когато ние имаме сърце играем фантастично и сме по-добри от другите отбори. Това е разликата. Ние имаме класни футболисти, но се нуждаем от сърце и дух всеки ден, всяка седмица и всеки час", каза Сколари.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ