
Мениджърът на Челси Луиш Фелипе Сколари заяви, че неговия асистент на "Стамфорд бридж" Стив Кларк ще направи най-голямата грешка в живота си, ако премине в тима на Уест Хям.
Адвокатите на Кларк продължават да преговарят със "сините", тъй като техния клиент иска да стане помощник на Джанфранко Дзола в тима от Източен Лондон. Сколaри обаче заяви по този повод:
"Аз разбирам, че той има идеи за бъдещето си, но аз му казах и онзи ден, че при мен ще има много повече възможности да се развива, отколкото при другите треньори. Аз имам приятели по целия свят. Може в бъдеще да му намеря работа където поиска, но ако той реши да си тръгне, ще направи най-голямата грешка в живота си".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ