
Селекционерът на Португалия и бъдещ мениджър на Челси Луис Фелипе Сколари сподели, че неговият отбор е допуснал много грешки в мача срещу немците:
"Загубихме, защото играхме неправилно. Бъркахме при статичните положения, при ъгловите удари и в много други ситуации. Предполагахме, че немците ще финишират на първо място в своята група и може да се срещнем с тях в полуфиналите. Обаче останахме втори в нашата си група и ни се наложи да се изправим срещу класен отбор, който отлично използва статичните положения, а това изигра решаваща роля днес".
"Някои от играчите ми имаха персонални задачи за опазването на Балак и други футболисти на съперника. При свободните удари обаче, до тях се оказваха други мои играчи и немците се възползваха максимално от това".
"Главният виновник за това, че няма да играем в полуфиналите съм аз, тъй като отговарям за сформирането на състава и за избора на тактика. Много съм разочарован, тъй като имахме потенциал да попаднем в четворката, но имаше много брак в играта ни и не съумяхме да запазим пределната концентрация", каза Сколари. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ