Сити посече Борнемут с гол в 97-ата (ВИДЕО)

снимка: официален сайт на Ман Сити

Ман Сити изтръгна драматична победа с 2:1 над Борнемут в гостуване. Командата на Пеп Гуардиола се поздрави с успеха с гол в 97-ата минута на Стърлинг. Малко след попадението си той бе изгонен заради втори жълт картон, но това няма как да развали кефа на "гражданите" от изстраданите 3 точки.

Испанският мениджър остави на пейката звездата на тима Серхио Агуеро, което шокира феновете. Не е ясно защо аржентинският голаджия не попадта сред титулярите.

"Черешките" изненадващо поведоха с гол  наЧарли Даниелс в 13-та минута, а Габриел Жезус изравни бързо. Двата отбора удариха и по една греда, преди да се стигне до инфарктните последни минути на продължението.

Това бе втора победа за Ман Сити от началото на сезона и с нея тимът на Пеп Гуардиола събра актив от 7 точки. “Черешките” пък са последни с 0 точки.