
снимка:
БГНЕС
Манчестър Сити чака с нетърпение новините за състоянието, в което се намира Робиньо, след като той беше заменен по време на мача на Бразилия срещу Кулумбия снощи.
Звездата на Бразилия заяви след снощния провал на „кариоките": „Феновете имат право да освиркват. Имах ужасен мач и целият отбор игра лошо. Но вярно е също, че Колумбия игра грубо , направи много фаулове и не ни даде шанс да играем."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ