
снимка:
ройтерс
Английският Манчестър Сити победи с 2:0 испанския Валенсия като домакин на своя стадион "Ийстландс" в контролна среща. "Гражданите" поведоха в резултата с гол на Гарет Бари след центриране на едно от новите попълнения- Жером Боатенг, а бразилецът Жо направи 2:0 пет минути преди края.
Дебют пред публиката на Ман Сити направиха новите попълнения Яя Туре, Александър Коларов, Боатенг, както и Давид Силва, който се изправи срещу бившия си тим.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ